17:07

HAYAT AKIP GİDİYOR : )

Bu gün daha iyi anladım ki; ne para, ne pul hiç birşey sağlığımızı geri getirmeye yetmiyor. Türkiye çapında çok büyük bir firmanın bir kolunda çalışıyorum ve bu gün firma sahibini kaybettik. Uzun süredir bir takım rahatsızlıkları vardı bildiğimiz fakat ben hep iyileşir gözüyle bakıyordum. Çünkü yurt dışına falan da gitti tedavi için. Çok üzüldüm her ne kadar kendisi ile tanışma fırsatı bulamasam da çok çok üzüldüm. Çünkü onu tanımasam da iki seneyi geçkin bir süredir burada çalışıp ekmeğini yiyorum. Allah mekanını cennet etsin. Başta da söylediğim gibi bu para dedikleri illet sağlığı kurtarmaya yetmiyor. Hayatta gerektiğinden fazla hırslı olmamak lazım. Kendimizi kurtaracak kadar bir hırs yeter diye düşünüyorum.
Çok üzüldüm dediğim gibi işte başka bişey diyemiyorum.

Resim ekleyemiyorum bu gün. Sadece bir iki kelime ile içimi dökmek istedim. Üzüntümü paylaşmak istedim.
Bu arada Arda çok iyi bu günlerde, tam anlamıyla büyüdüğünü hissettiriyor artık. uykuları düzeldi. artık gece de sadece ve sedece bir kere kalkıyor mamasını içip tekrar uyuyor ve ben çok mutluyum. SÜPEEER!
Eski mutlu ve huzurlu günlerime geri döndüm. Hala tek dişle devam ediyoruz. ikileyemedik daha. Ne zaman çıkacak bilmiyorum. Galiba uzun süre tek dişle kalacak.
Kendi kendine oyun oynamayı öğrendi, top atmayı, bir şeyi istediği zaman işaret parmağı ile göstermeyi v.s bir çok yeni şey öğrendi. Her geçen gün daha da büyüdüğünü hissettiriyor...

Herkese sevgiler : )

0 yorum: