17:14

HAFTA SONU!

Nasıl geçtiğini anlamadığım tempoda bir hafta sonu geçirdim yine... Aman zaten anlamaya da çalışmadım, anlamaya çalışacak kadar çok vaktim yoktu çünkü... Akışına bıraktım biraz yani. Fotolarımın tarihini görmezden gelin yine noooolur, çünkü ben artık bu konuda yorum yapamiyciiiim... ( Dayanamadım yine yapacağım, nasıl olduğunu anlamadığım şekilde 11. ay yerine 6. ayı girmişim tarih girerken, bence sorun makinemde !!!! çünkü her pil değiştirdiğimde tarih girmek zorundayım ve acele ettiğim anları yakalarken tarihi hatalı giriveriyorum işte ) Hafta arasından bir resim bu kahve, petibör ve kitap keyfi... Uzun zamandır kitap okumakta zorlanan ben bir kitaba başladım ama pek sarmadı, ağırdan alıyorum yani. Ama yine de eğlence olsun diye bakıyorum arada bir...Bu da hafta sonu tatlımız, petibörlü sakızlı muhallebi. Cumartesi gecesi bir baktım dolapta açılmış ve bir bardak içilmiş kutu süt ( Arda ya şişe süt alıyorum , eğer kullanmazsam ziyan olacak ) , değerlendireyim dedim ve böyle bişey çıktı ortaya... Güzelde oldu ama... Arda hiç tatlı yemiyor, belki de iyi yapıyor öylesi onun için daha iyidir bilemiyorum, ihtiyacı olsa zaten yer deyip geçiyorum ısrar etmiyorum.


Arda bu ara eline her kalem aldığında geçiyor topların başına, ben de aman duvarlar, koltuklar sağlam kalsın diye ses çıkarmıyorum. Boyanmadık 1 cm yerlerini bırakmadı. Bu resmi cumartesi çekmiştim ama bu gün itibarı ile toplar simsiyah oldu. Sonra da bayıla bayıla oynuyoruz toplarımızla. Bu hafta sonu oğlumla gezdik bol bol... Belki de o yüzden anlamadım zamanın nasıl geçtiğini. Dün akşamda saat 20:30 gibi tutturdu park diye. Hadi dedim giyindik çıktık parkta gezdik karanlıkta merdiven indik çıktık, dolaştık işte avare avare. Eskiden olsa kucak derdi ama yarım saatten fazla dolaştık gıkı bile çıkmadı... Bir ara parkın ıslak kumlarının üstüne yazın olduğu gibi oturmaya yeltendi ama neyseki durumu geçiştirdik. Biraz ısrar etti ama unuttu sonra...

Konusuz ordan burdan bir yazı oldu gene biliyoruma ama yazıyorum işte ordan burdan kafam çok dolu, işler mahvetti beni yine bu gün eve gidip rahatlamaya ihtiyacım var.
Posted by Picasa

0 yorum: